«

Hľadať

Systém zmiešavania farieb:

Dokonalá farba jedným šmahom

Zmiešavací stroj Harbil HA/450/20
Dávkovací stroj Harbil HA/450/20

Spoločnosť Sikkens Wood Coatings využíva najmodernejší zmiešavací systém v Európe. Vďaka našej inteligentnej technológie systému zmiešavania farieb dokážeme dosiahnuť najlepšie výsledné farby. To zabezpečuje náš stroj Harbil HA/450/20. S využitím najmodernejšej strojnej technológie je možné strojne namiešať farebné odtiene pre všetky produktové systémy, laky a lazúry na báze vody od spoločnosti Sikkens Wood Coatings. Vo vynikajúcej kvalite v minimálnom čase.

Úžasná rozmanitosť farebných odtieňov

V rámci našich farebných kolekcií „Joinery Color Classics“ ako aj Cetol® a Rubbol® vám prezentujeme neobyčajne širokú paletu najmodernejších farieb.

 

Navyše vďaka systému Color-Mix sú v kombinácii s veľkým farebným priestorom možnosti takmer nekonečné. Rozsiahly farebný priestor spolu so systémom Color-Mix poskytuje mimoriadne širokú paletu farebných odtieňov.

 

Okrem toho zahrňuje moderný systém Color-Mix všetky bežné značkové a medzinárodné farebné kolekcie.

 

Technológia systému Color-Mix zodpovedá regulácii VOC pre 2010 – a tak spĺňa veľmi prísne ekologické štandardy. Obsluha stroja je veľmi jednoduchá a jeho dizajn zodpovedá najnovším ergonomickým poznatkom.

 

A čo je najlepšie:
Ak ste vlastníkom stroja na miešanie farieb, dodáme vám všetky potrebné aktualizácie. To vám umožní udržiavať aktuálny stav.

Farebné pasty Acomix

Špeciálne tónovacie pasty, vyvinuté pre použitie vo vodnatých produktoch.

 

K dispozícii sú nasledovné farebné odtiene:
wB1, wB3, wG1, wO3, wR1, wR2, wR5, wTR, wTY, wV1, wV2, wW1, wY1, wY2, wY3, wZ1 a wJW, wJR, wJY, wJZ

 

Veľkosť balenia:
1 l