«

Hľadať

Wellness s výhľadom

Wood Finishes & Adhesives

Od roku 2010 je Sikkens Wood Coatings časťou Wood Finishes and Adhesives, obchodnej sekcie Performance Coatings AkzoNobel, ktorá sa špecializuje na povrchovú úpravu dreva a ktorá má pestrú základňu odberateľov siahajúcu od stavebného sektora cez domácu elektroniku a konštrukciu lodí až po výrobcov športovej výstroje.

 

Spoločnosť Wood Finishes and Adhesives dodáva ako svetovo uznávaný dodávateľ priemyselnú povrchovú úpravu dreva pre popredných výrobcov drevených obkladov, nábytku, drevených podláh a okenných rámov. Títo výrobcovia sa spoliehajú, že naše produkty poskytujú potrebný vzhľad a požadovanú ochranu.

 

Naši zákazníci využívajú nielen našu kompletnú ponuku náterov, ale s obľubou aj špičkové lepidlá na drevo a živicové produkty, ktoré využívajú najmä pre spojovacie systémy a lamináty.

 

Patentované aplikačné zariadenia pre lepidlá umožňujú dosiahnuť maximálnu produktivitu s minimálnou záťažou životného prostredia. Rozsiahla technická podpora zaručuje, že naše produkty budú efektívne a účelne pracovať v zariadeniach našich zákazníkov.

 

www.akzonobel.com/wood