«

Hľadať

Wellness s výhľadom

Sikkens Wood Coatings

 

Tradícia a kompetencia, inovácia a kvalita, servis a partnerský vzťah – to sú hodnoty vďaka ktorým získala naša značka popredné postavenie v oblasti povrchovej úpravy dreva v exteriéri. Náš úspech tkvie v našej vášni pre drevo a v našom úsilí hľadať dokonalé riešenie povrchovej úpravy.

 

Značka Sikkens Wood Coatings existuje od roku 1792. Od tých čias sme nazbierali veľmi veľa skúseností a odbornej spôsobilosti. Sme hrdí na našu tradíciu, na kvalitu našich produktov a spokojnosť našich zákazníkov vďaka ktorým sme jednotka na trhu.

No naše minulé úspechy nám nezacláňajú náš pohľad do budúcnosti. Práve naopak – jasne vidíme výzvy budúcnosti a máme nápady a vízie, ako ich zvládnuť.

 

Služby zákazníkom na špičkovej úrovni

 

To je jedna z hlavných priorít spoločnosti Sikkens Wood Coatings, ktorá denne prináša úžitok našim zákazníkom. Našim cieľom nie je len prvotriedny servis, ale aj snaha nadviaza s našim zákazníkom partnerský vzťah, ktorý dokáže vyhovieť vysokým nárokom budúcnosti. Pretože sme presvedčení: Spolu sme úspešnejší!

 

Zaistiť kvalitu – napredovať v inovácii

 

Definícia požiadaviek špičkovej kvality produktov sa neustále mení. V oblasti hospodárnosti a ekológie platia nové kritériá. Pritom ide tak o optimalizáciu produktov a komplexnosti procesov ako aj o plnenie vysokých štandardov ochrany životného prostredia. Výrobcovia a spracovatelia potrebujú trvalo udržateľné, inovatívne riešenia, ktoré im umožnia generovať nový rast. Práve to je naša ponuka na váš úžitok. Naša vášeň pre drevo nás podnecuje nielen k tomu, aby sme dbali na zachovanie tradičných hodnôt, ale aj na ich inovatívne rozvíjanie. A budeme radi, ak môžeme touto cestou kráčať spolu s vami.